Nově budovaná jezdecká stáj v obci Němčany, je jen 2 km od Slavkova a 15 minut jízdy autem z Brna. Vzniká rekonstrukcí bývalé budovy odchovny mladého dobytka. Máme komfortní ustájení pro koně v krásném prostředí Slavkovského bojiště. Nechte se nalákat na překrásné vyjížďky přírodou a příjemné pohodlí zázemí pro jezdce i návštěvníky. Ve světlé a vzdušné stáji najdete 12 koní, venkovní osvětlenou, krytou jízdárnu o velikosti 15 x 46 m, šatnu a sociální část pro jezdce i návštěvníky. Nabízíme přátelskou atmosféru malého kolektivu, jehož součástí je kvalifikovaný cvičitel a obětaví ošetřovatelé koní.

Momentálně máme volné boxové ustájení pro 4 koně, 9 koníků už máme ustájených. Chcete se podívat na portréty ustájených koní?!? Zabýváme se i dovozem koní z Polska. Tak pokud by jste chtěli koupit, či pronajmout koníky, rádi Vám to zajistíme.

Vyzkoušejte s námi rekreační vyjížďky s historickým výkladem na bojišti u Slavkova pro jednotlivce i skupiny. Můžete se stát členy našeho klubu, účastnit se sportovního výcviku nebo jen přicházet na hodiny ježdění… Těšíme se na vás a přejeme si, aby naše stáj byla místem vašeho aktivního odpočinku.

Jezdecký klub – stáje Němčany

Stránky: 1 2 3 
Podzimně-prázdninový pobyt pro děti 25-28. 10. 2012
Na základě velmi pozitivních ohlasů :-) JK Němčany připravilo víkendový pobyt pro děti . V termínu od 25.10.-28.10.2012 si opět můžete s námi vyzkoušet "život s koňmi na 100 % :-)". Neváhejte a přijeďte opět za námi! Cena pobytu je 2400 Kč/osoba.
po loňské úspěšné premiéře a májové repríze, připravil JK Němčany ve spolupráci s vinařstvím Novák-Jedlička z Bořetic, Zářijové putování za vínem. Sraz účastníků je v pátek 15.9.2012 ve stájích v Němčanech. Po večerním grilování a krátkém seznamovacím večírku vyrážíme v sobotu 16.9.2012 v 9:00 z areálu JK Němčany směr Bořetice. Po cca 6 hodinách dorazíme do malebné obce Bořetice, kde v kouzelném prostředí rodinného vinařství okusíme řízenou degustaci vín, prohlédneme si výrobu vína a vypijeme co se jen vypít dá. Přespíme v místním penzionu v areálu vinařství a ráno po snídani v nádherném prostředí rustikálního vinného sklepa, vyrazíme směr Němčany. Zde budeme okolo 18:00 hodin v neděli 17.9.2012. Cestou tam i zpět je zajištěn oběd, formou romatického pikniku. Celou ekipu bude doprovázet vozidlo, které převeze potřebné věci a zavazadla. Koně budou přes noc ustájeni ve volném výběhu v nedalekém Ranch Black Rose. Je možné za úplatu zajistit ustájení v boxu.
V Acaballado o.s. - Jezdecký Klub Němčany jsme pro Vás připravili také v tomto školním roce řadu pobytů a setkání. Termíny jsou vyhlášeny předem, abyste si mohli svou účast na akcích naplánovat. Přihlášky zasílejte na mail info@stajnemcany.cz. Před každou akcí obdržíte formulář závazné přihlášky a doklad k zaplacení.
Upozorňujeme, že sice probíhají LTD, ale všechny ostatní aktivity běží beze změn. Tzn. Výcviky, vyjížďky i tolik oblíbené "Nedělní dětské kroužky".
Uvolnilo se jedno místo. Zájemci hlaste se na na info@stajnemcany.cz
Naše stáj ve spolupráci s Moravskou Bankou vín a Muzeem Města Brna připravila multimediální představení. Netradiční spojení koně a vína. Šest plemen koní a šest značek vína. Člověk po staletí šlechtí jak koně, tak vinnou révu. Poznejte a ochutnejte osedlaná vína, odhalíme Vám jejich historii. Ve víně je pravda a nejkrásnější je pohled z koňského sedla. Pořadem provázejí Zdeněk Junák.nného vinařství okusíme řízenou degustaci vín, Víve na www.acaballado.cz . Premiéra je 2.6.2012 pod hradbami hradu Špilberk.
Po loňské úspěšné premiéře, připravil JK Němčany ve spolupráci s vinařstvím Novák-Jedlička z Bořetic, Májové putování za vínem. Vyrážíme v sobotu 5.5.2012 v 9:00 z areálu JK Němčany směr Bořetice. Po cca 6 hodinách dorazíme do malebné obce Bořetice, kde v kouzelném prostředí rodinného vinařství okusíme řízenou degustaci vín, prohlédneme si výrobu vína a vypijeme co se jen vypít dá. Přespíme v místním penzionu v areálu vinařství a ráno po snídani pod rozkvetlou višní, vyrazíme směr Němčany. Zde budeme okolo 18:00 hodin v neděli 6.5.2012. Cestou tam i zpět je zajištěn oběd, formou romatického pikniku. Celou ekipu bude doprovázet vozidlo, které převeze potřebné věci a zavazadla. Koně budou přes noc ustájeni ve volném výběhu na zahradě vinařství. Je možné za úplatu zajistit ustájení v boxu v nedalekých stájích.

Přihlášky zasílejte na info@stajnemcany.cz nebo telefonicky na 777700896 - Vystrčilová. Uzávěrka přihlášek je 3.5.2012 včetně.
Vzhledem k uzávěrce přihlášek, se nám uvolnila ještě jedno místo v pátém turnuse!
Seminář je určen pro ty, co chtějí vědět co je práce ze země, k čemu je to dobré při práci s koněm, hry Pata Parelliho, základy řeči těla, působení podmíněných a nepodmíněných podnětů, porozumění zákonitostem chování koní. Začátek 21.4.2012 v 9:00. konec 22.4.2012 v 17:00.
Pojďte strávit svátky jara u koní . Přijeďte za námi, zbavit se „školních starostí“. Naše koně už na Vás čekají. A s nimi všichni pracovníci a kamarádi v našich stájích. . V termínu od 5.-9.4.2012 prožijte s námi, našimi koňmi, kozami, Kočkami a koťaty a ovečkami velikonoční prázdniny a jak jinak než na 100 %.
POZOR !!! v prvním a třetím turnuse se uvolnila se místa!
Vzhledem k uzávěrce přihlášek, se nám uvolnila ještě místa an 1 a 3 turnuse.
POZOR !!! ve třetím turnuse se odhlásil účastník a uvolnilo se místo!
Aktuální stav naplněnosti LTD a pobytů pro teenagery (pobyty pro mládež) na rok 2012 k 23.2.2012.
aktuální stav naplněnosti letních lětských táborů a pobytů pro teenagery:

pobyt pro teenagery Volná místa 1.-8.7.2012
1. turnus vyprodáno
2. turnus vyprodáno
3. turnus vyprodáno
pobyt pro teenagery volná místa 5.8.-12.8.2012
4. turnus vyprodáno
Putovní tábor vyprodáno
5. turnus vyprodáno
Velikonoční prázdniny u koní, aneb čas strávený na 100%
Pojďte strávit svátky jara u koní . Přijeďte za námi, zbavit se „školních starostí“. Naše koně už na Vás čekají. A s nimi všichni pracovníci a kamarádi v našich stájích. . V termínu od 5.-9.4.2012 prožijte s námi, našimi koňmi, kozami, Kočkami a koťaty a ovečkami velikonoční prázdniny a jak jinak než na 100 %.
Aktuální stav naplněnosti LTD na rok 2012 k 17.2.2012


Pobyt pro teenagery - volná místa
1.turnus- vyprodáno
2.turnus-vyprodáno
3.turnus - vyprodáno
Pobyt pro teenagery - volná místa
4.turnus - poslední volná místa
Putovní tábor-vyprodáno
5.turnus - vyprodáno
Aktuální stav naplněnosti jednotlivých turnusů je:
1.turnus- vyprodáno
2.turnus-vyprodáno
3.turnus - poslední volná místa
4.turnus - poslední volná místa
putovní tábor-vyprodáno
5.turnus - poslední volná místa
Oba pobyty pro Ty co mají rádi koně, a nechtějí jen tak dřepět doma.
První a druhý a třetíÍ turnus letních táborů 2012 - vyprodáno !!
Jezdecký klub Němčany připravil novinku pro letošní prázdniny. Prázdninový pobyt pro "náctileté". Pobyt je určen účastníkům ve věku 15-18 let. Program je upraven pro tuto věkovou skupinu. Pobyt je určen pro dobré jezdce. Pobyty jsou nazývány stejně jako populární výbušnita "trinitrotoluen = TNT" a věříme že budou pro účastníky stejně "výbušné" a zajímavé. :-) Zajímavé je to že úastník se nemusí zúčastnit celého pobytu, ale jen zvoleného počtu dní. Přihlášky zasílejte na info@stajnemcany.cz
První a druhý turnus letních táborů 2012 - vyprodáno !!
Stránky: 1 2 3