Služby

Ustájíme vašeho koně nebo vás naučíme jezdit na koni, naučíme vás šermovat, naučíme vás vše, co budete chtít. Máme programy pro začátečníky, mírně pokročilé i zkušené jezdce. Sport i zábava. Anglie i Western. A vrcholem jsou tréninkové kursy pro koně i jezdce. Můžete být rytíř, traper, nebo napoleonský voják se vším, co k tomu patří.

Služby

pronájem koně dlouhodobý

na základě smlouvy je možné uzavřít dohodu o pronájmu koně. Cena obsahuje zapůjčení koně včetně výstroje na dobu 1xtýdně v dohodnutých časech. Součástí může být i výcvik práce s koněm, případně výcvik jízdy.

1300 CZK
Ustájení dlouhodobé boxy (měsíc) – granule + 2 x týdně práce
Boxové ustájení, celodenní výběh (od 9:00 – 17:00), dále zajistíme Vašemu koníkovi, 2 x týdně lonžování, 2x denně krmení – granule ENERGYS + oves nebo ječmen, volný přístup k senu.

5 0000CZK

Ustájení základní dlouhodobé boxy: (1 měsíc)
Boxové ustájení, celodenní výběh (od 9:00 – 17:00), 2x denně krmení – oves nebo ječmen, volný přístup k senu, 2x denně místování.

4 100 CZK
Ustájení krátkodobé boxy (1 den)
Potřebujete koníka nechat přenocovat na cestě, můžete v našich prostorných boxech. Součástí je 2x krmení - granule ENERGYS + oves nebo ječmen, seno, voda.
200 CZK
Převoz koně (km)
Převezeme Vašeho koníka, kam jen budete chtít. K převozu používáme přepravník Bockman (pro dva koně).
18 CZK
Pronájem kryté jízdárny (1 hodina)
Naše krytá jízdárna 15 x 45 m je Vám k dispozici. Není to sice hala, ale neprší nám tam a můžeme si tam rozsvítit. Kvalitní povrch zajišťuje 120 tun kvalitního jemného písku.
250 CZK
Zapůjčení výstroje (1 kůň a jezdec/den)
Nemáte sedlo, nemáte uždění, rádi Vám výstroj zapůjčíme.
1000 CZK


Výuka

Základní kurz jízdy na koni (8 hodin)
Zde se naučíte základům práce s koňem a základům ježdění. Nebude z Vás zkušený jezdec, ale udržíte se na koni a získáte základní správné návyky. Všechny hodiny jsou na jízdárně nejprve na lonži, potom sami a celý kurz je zakončen romantickou vyjížďkou.
3 000 CZK
Pokračovací kurs jízdy na koni (12 hodin)
Tyto hodiny už jsou určeny pro absolventy základního výcviku a mohou se jich zúčastnit i zkušenější jezdci, kteří si potřebují osvěžit některé techniky práce s koněm i sebou samotným. Obsahem jsou i základy skákání.
4 000 CZK
Základní výcvik šermu (8 hodin)
Naučíte se zde základy šermu šavlí, techniky kroků a vše co s tímto souvisí. Tréninkový plán sestavil mistr šermu pan Janusz Sieniawski, choreograf šermu řady historických velkofilmů.
2 000 CZK
Pokračovací výcvik šermu (10 hodin)
Pokračovací hodiny pro absolventy základního výcviku.
3 000 CZK
Bojové akce na koni (pouze zdatní jezdci) (5 hodin)
Hodiny jsou rozděleny do jednotlivých typů akce, sestaveny dle požadavků a zaměření absolventů.
4 000 CZK