Akce

V Acaballado o.s. - Jezdecký Klub Němčany jsme pro Vás připravili také v tomto školním roce řadu pobytů a setkání. Termíny jsou vyhlášeny předem, abyste si mohli svou účast na akcích naplánovat. Přihlášky zasílejte na mail info@stajnemcany.cz. Před každou akcí obdržíte formulář závazné přihlášky a doklad k zaplacení.

Září

22.-23.2012 – Putování za vínem

Již tradiční dvoudenní cesta koňmo mezi vinohrady. Tentokrát do vinařství Novák-Jedlička v Bořeticích, kde strávíme příjemný večer se skvělým vínem a připravíme se na cestu zpět. Vhodné pouze pro zdatné jezdce a koně (celkem 80 km jízdy ve dvou dnech). Pro nejezdce možnost účasti pouze na společném večeru ve vinařství.

Říjen

25-28.10.2012 - Podzimní prázdniny u koní

Opět volno na koních na 100%. Pobyt pro děti ve stylu našich táborů. Péče o koně a ježdění, ježdění a zase ježdění. Kdo byl, zná, kdo ne ať přijede, pozná.

Listopad

10.11.2012 - Hubertova Jízda

V pořadí již 5 Hubertova jízda, opět ve spolupráci se Státním zámkem v Bučovicích. Vhodné i pro nejezdce, možnost jízdy na kočárech ze stájí v Němčanech až k zámku. Občerstvení cestou zajištěno. A večer bude také program, ohňostroj a Gott!

Prosinec

1.12-2.2012 - Bitva Tří Císařů včetně pochodu Mikulov-Slavkov

Rekonstrukce slavné bitvy 1805, které se již tradičně zúčastní všichni naši koně.

15.-16.12.2012 - Skoro Vánoční pobyt

Pobyt pro všechny kdo mají rádi Vánoce a zvířátka. Zajezdíme si v zimě, uděláme stromeček koním, půjdeme nakrmit zvěř. A večer u krbu si dáme dobré svařené víno. Tím ukončíme letošní sezónu. Vhodné pro všechny věkové generace (víno podáváme pouze zletilým).

Leden

1.1.2013 - Novoroční skok

Již tradiční zahájení sezóny 1.1. Jako obvykle ve 13.00 hod. proběhne společná vyjížďka a samozřejmě „bouchneme“ šampaňské!

Únor

11.- 17.2.2013 – Pololetní prázdniny u koní

Jak nejlépe strávit pololetní prázdniny? No přece u koní! A nezastaví nás ani mráz, ani sníh. Na hory jezdí každý, ale ke koním jezdí skuteční koňáci.

Březen

30.3.2013 - Jarní Vyjížďka

Kostýmovaná jarní vyjížďka, tak jako každý rok.

30.3.-1.4.2013 - Velikonoce u koní

Velikonoční pobyt u koní pro děti ve stylu „u koní na 100%“. A s pomlázkou.

Květen

4.-5.5.2013 - Májový pobyt s maminkami.

Pobyt pro naše dospělé příznivkyně. Tentokrát projedeme už opravdu na tu Pálavu. A přivítáme rádi i tatínky.

Letní prázdniny

Dětské letní tábory budou pokračovat dalším během, informace o táborech bude vydána samostatně.

Kdykoliv podle domluvy

Připravíme speciální akci pro děti i dospělé.