Fotogalerie

Stránky: 1 2 
JK Acaballado ve spolupráci se Státním zámkem Bučovice a městem Bučovice, pořádá již 6. ročník Hubertovy jízdy. Akce je určena jak pro zájemce z řad jezdců, tak široké veřejnosti.

aneb víc jak 120 Km v sedle..

Kompletní fotogalerie z LTD - 4 Turnus

Kompletní fotogalerie z LTD - 3 Turnus

Kompletní fotogalerie z LTD - 2 Turnus

Kompletní fotogalerie z LTD - 1 Turnus. Podrobnosti jou taktéž na Facebooku - jezdecký klub Němčany

Jarní vyjížďka, jak ji viděl Marek Polan ..

Byla u nás na návštěvě Teta Kateřina a bylo nám hodně dobře.. :-)

Měli jsme Novoroční vyjížďku, sice nás bylo jenom 7, ale o to to bylo hezčí. Sice "chcalo a chcalo", ale zase to bylo romantické.. :-) a někteří z nás i skákali, což naštěstí není na fotografiích.. tak ať nám koně jdou i v roce 2012!

Vše nejlepší k Vánočním svátkům a požehnaný rok 2012

Velmi povedená Vánoční besidka 2011. Pili jsme vynikající punč od paní Kučerové a paní Polanové, jedli výborné cukroví ode všech a hlavně, hlavně poslouchali vynikajícího Karla Gotta v podání Josefa Boudy a Radka Wagnera. Bylo To tu SUPER!!

Hubertova jízda tentokrát na zámku v Bučovicích. Bylo to fajn, a velmi noblesní.. tak jak má Hubertovka být. Děkujeme všem, Hlavně Kájovi za vynikající večer.


V sobotu 22.10.2011 jsme byli pozváni na Hubertovu jízdu do Klimkovic u Ostravy ke kamarádům 1. Hulánského Regimentu. Jeli jsme tam s Valmontem a Patonem. Bylo to Super, ostatně jako vždy. :-) Už se těšíme na další akce se skvělou partou s Klimkovic.

Naše koně se zúčastnili 205 výročí rekonstrukce Bitvy u Jeny 1806. Měli jsme sebou Valmonta a Tripoliho a zde je celá fotodokumentace z akce. Děkujeme také podpůrnému týmu, ve složení Katka Stodůlková, Zuzka Vystrčilová a Katka Brázdová, kteří se na místě o naše koníky staraly. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko, ale teploměr v noci klesl až na -3 C. Koníky jsme v ppořádku dovezli domů a už se těšíme na další akce.

Zuzka Vystrčilová pózovala při focení na plakát a při tom si pěkně zaskákala..

Fotili jsme fotku na plakát Hubertovy jízdy, a při tom Míša udělala pár pěkných obrázků. :-)

V neděli u nás fotila naše kamarádka, známá brněnská Fotografka Michalela Holly a takto viděla našeho klokana Rů :-)

V neděli proběhl, již tradiční kroužek, okořeněný sledováním Velké pardubické. Děti povzbuzovali, až jsme měli strach, že nám spadne stáj. Pokřik "Pepo jedééém" asi dolehl až do Pardubic, neboť Josef Váňa k radosti všech přítomných, opět zvítězil. A potom děti šly si pořádně zajezdit na jízdárnu.

Máme klokana. Zatím je to takové klokaní mláďátko, je plachý, ale už se ochočuje..

Stránky: 1 2