Stránky: 1 2 3 
po loňské úspěšné premiéře a májové repríze, připravil JK Němčany ve spolupráci s vinařstvím Novák-Jedlička z Bořetic, Zářijové putování za vínem. Sraz účastníků je v pátek 15.9.2012 ve stájích v Němčanech. Po večerním grilování a krátkém seznamovacím večírku vyrážíme v sobotu 16.9.2012 v 9:00 z areálu JK Němčany směr Bořetice. Po cca 6 hodinách dorazíme do malebné obce Bořetice, kde v kouzelném prostředí rodinného vinařství okusíme řízenou degustaci vín, prohlédneme si výrobu vína a vypijeme co se jen vypít dá. Přespíme v místním penzionu v areálu vinařství a ráno po snídani v nádherném prostředí rustikálního vinného sklepa, vyrazíme směr Němčany. Zde budeme okolo 18:00 hodin v neděli 17.9.2012. Cestou tam i zpět je zajištěn oběd, formou romatického pikniku. Celou ekipu bude doprovázet vozidlo, které převeze potřebné věci a zavazadla. Koně budou přes noc ustájeni ve volném výběhu v nedalekém Ranch Black Rose. Je možné za úplatu zajistit ustájení v boxu.
V Acaballado o.s. - Jezdecký Klub Němčany jsme pro Vás připravili také v tomto školním roce řadu pobytů a setkání. Termíny jsou vyhlášeny předem, abyste si mohli svou účast na akcích naplánovat. Přihlášky zasílejte na mail info@stajnemcany.cz. Před každou akcí obdržíte formulář závazné přihlášky a doklad k zaplacení.
Po loňské úspěšné premiéře, připravil JK Němčany ve spolupráci s vinařstvím Novák-Jedlička z Bořetic, Májové putování za vínem. Vyrážíme v sobotu 5.5.2012 v 9:00 z areálu JK Němčany směr Bořetice. Po cca 6 hodinách dorazíme do malebné obce Bořetice, kde v kouzelném prostředí rodinného vinařství okusíme řízenou degustaci vín, prohlédneme si výrobu vína a vypijeme co se jen vypít dá. Přespíme v místním penzionu v areálu vinařství a ráno po snídani pod rozkvetlou višní, vyrazíme směr Němčany. Zde budeme okolo 18:00 hodin v neděli 6.5.2012. Cestou tam i zpět je zajištěn oběd, formou romatického pikniku. Celou ekipu bude doprovázet vozidlo, které převeze potřebné věci a zavazadla. Koně budou přes noc ustájeni ve volném výběhu na zahradě vinařství. Je možné za úplatu zajistit ustájení v boxu v nedalekých stájích.

Přihlášky zasílejte na info@stajnemcany.cz nebo telefonicky na 777700896 - Vystrčilová. Uzávěrka přihlášek je 3.5.2012 včetně.
Vzhledem k uzávěrce přihlášek, se nám uvolnila ještě jedno místo v pátém turnuse!
Seminář je určen pro ty, co chtějí vědět co je práce ze země, k čemu je to dobré při práci s koněm, hry Pata Parelliho, základy řeči těla, působení podmíněných a nepodmíněných podnětů, porozumění zákonitostem chování koní. Začátek 21.4.2012 v 9:00. konec 22.4.2012 v 17:00.
Pojďte strávit svátky jara u koní . Přijeďte za námi, zbavit se „školních starostí“. Naše koně už na Vás čekají. A s nimi všichni pracovníci a kamarádi v našich stájích. . V termínu od 5.-9.4.2012 prožijte s námi, našimi koňmi, kozami, Kočkami a koťaty a ovečkami velikonoční prázdniny a jak jinak než na 100 %.
POZOR !!! v prvním a třetím turnuse se uvolnila se místa!
Vzhledem k uzávěrce přihlášek, se nám uvolnila ještě místa an 1 a 3 turnuse.
POZOR !!! ve třetím turnuse se odhlásil účastník a uvolnilo se místo!
Aktuální stav naplněnosti LTD a pobytů pro teenagery (pobyty pro mládež) na rok 2012 k 23.2.2012.
aktuální stav naplněnosti letních lětských táborů a pobytů pro teenagery:

pobyt pro teenagery Volná místa 1.-8.7.2012
1. turnus vyprodáno
2. turnus vyprodáno
3. turnus vyprodáno
pobyt pro teenagery volná místa 5.8.-12.8.2012
4. turnus vyprodáno
Putovní tábor vyprodáno
5. turnus vyprodáno
Velikonoční prázdniny u koní, aneb čas strávený na 100%
Pojďte strávit svátky jara u koní . Přijeďte za námi, zbavit se „školních starostí“. Naše koně už na Vás čekají. A s nimi všichni pracovníci a kamarádi v našich stájích. . V termínu od 5.-9.4.2012 prožijte s námi, našimi koňmi, kozami, Kočkami a koťaty a ovečkami velikonoční prázdniny a jak jinak než na 100 %.
Aktuální stav naplněnosti LTD na rok 2012 k 17.2.2012


Pobyt pro teenagery - volná místa
1.turnus- vyprodáno
2.turnus-vyprodáno
3.turnus - vyprodáno
Pobyt pro teenagery - volná místa
4.turnus - poslední volná místa
Putovní tábor-vyprodáno
5.turnus - vyprodáno
Aktuální stav naplněnosti jednotlivých turnusů je:
1.turnus- vyprodáno
2.turnus-vyprodáno
3.turnus - poslední volná místa
4.turnus - poslední volná místa
putovní tábor-vyprodáno
5.turnus - poslední volná místa
Oba pobyty pro Ty co mají rádi koně, a nechtějí jen tak dřepět doma.
První a druhý a třetíÍ turnus letních táborů 2012 - vyprodáno !!
Jezdecký klub Němčany připravil novinku pro letošní prázdniny. Prázdninový pobyt pro "náctileté". Pobyt je určen účastníkům ve věku 15-18 let. Program je upraven pro tuto věkovou skupinu. Pobyt je určen pro dobré jezdce. Pobyty jsou nazývány stejně jako populární výbušnita "trinitrotoluen = TNT" a věříme že budou pro účastníky stejně "výbušné" a zajímavé. :-) Zajímavé je to že úastník se nemusí zúčastnit celého pobytu, ale jen zvoleného počtu dní. Přihlášky zasílejte na info@stajnemcany.cz
První a druhý turnus letních táborů 2012 - vyprodáno !!
Na základě četných žádostí týkající se kalkulace ceny pobytů v naší stáji, jsme připravili jednoduchou tabulku, která určuje výpočet ceny krátkodobých i dlouhodobých pobytů v naší stáji. Ceny jsou kalkulovány jako FULL, tzn. obsahují stravu, celodenní program s koňmi i nocleh.
Jezdecký Klub Němčany pro Vás připravil také v tomto roce řadu pobytů a setkání. Termíny jsou vyhlášeny tak, aby jste si mohli naplánovat dovolené, prázdniny, našetřit si penízky,.. :-)
Tak tu máme zase prázdniny. Tentokrát sice podzimní, ne tak dlouhé, ale přece jenom prázdniny J Přijeďte za námi, zbavit se „školních starostí“. Naše koně už na Vás čekají. A s nimi náš nový přírůstek klokan Ru. V termínu od 26.-30.10.2011 prožijte s námi, našimi koňmi, kozami, Kočkami a koťaty a beránkem prázdniny a jak jinak než na 100 %.
Listí žloutne, a padá. Krajina se vybarvuje do barev podzimu. Ideální čas strávit jej v sedle koně, anebo alespoň za přítomnosti koní. Neváhejte a přijeďte opět za námi! Moc se na Vás těšíme. Připravili jsme pro Vás "romanticko-dobrodružný víkend" :-).
Stránky: 1 2 3